Показано 1–20 із 41Відсортовано за популярністю
DLAA
Протитуманні фари DLAA Jeep Renegade 2015–2018, JP-242, H8, 12 В, 35 Вт, Chrome
Протитуманні фари DLAA CT-2991 для Citroen Berlingo/Peugeot Partner 2019+, H16 12V 19W, з проводкою
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Оригинал права | 9675450980 |
| Оригинал ліва | 9675450980 |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA VW-0189 для VW Jetta 2018+, H11 12V 55W, з проводкою
Протитуманні фари VW Polo 6 2017–2021, 3в1 FOG+DRL+TURN, H8 12В 35Вт, LED 6Вт, з електропроводкою
Протитуманні фари VW Polo 5 2014–2017, H8, 12В 35Вт, з електропроводкою
Фари-стоп Toyota L/C 100 98-04 LED/Crystal (4 шт.)
Фари дод. модель Toyota Cars 2019-/TY0977/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Avalon 2019-/TY1940-LED-12V2W/2W/DRL+TURN/ел.проводка
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000/3000 |
| Тип оптики | дневные ходовые огни/повторитель поворотов |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Режим роботи | денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 4 |
Фари дод. модель Toyota Cars/TY8032-LED/FOG-12V9W900Lm+DRL-12V2W200Lm/FOG+DRL/eл.проводка
Фари дод. модель Toyota Auris Hybrid 2016-18/TY894A/H11-12V55W/eл.проводка
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари дод. модель Toyota Corolla 2004-07/TY-052/9006-12V55W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Prado FJ120 2003-09/TY-085E/H3-12V55W+LED-2W/FOG+DRL/ел.проводка
Фари дод.модель Nissan Versa Note 2018-/NS-961/H8-12V35W/eл.проводка
Фари дод. модель Mazda CX-3 2015-/MZ-773BL/LED-10W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Додаткові LED фари MZ-173LL для Mazda 3 2016–2019 FOG+DRL 12V 8/7W з проводкою
| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-421/H11-12V55W
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-2321/H3-12V55W
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | кругла |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA KA-854E для KIA Rio 2017–2020, HB4 12V 55W з проводкою
| Вага | 2,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM права | 92202H9100 |
| Тип оптики | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| Сумісність | KIA Rio IV (YB/FB) 2017–2020 |
| Тип лампи | HB4(9006)-12V-55W |
| Цоколь | P22d |
| Напруга живлення | 12V |
| Потужність, W | 55 |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель KIA Sportage/KX5/2016-18/KA-166-LED-2/DRL+Повороти/ел.проводка
Фари дод. модель KIA Cerato/2012-15/KA-598B/H8-12V35W/ел.проводка
DLAA — бренд автомобільного освітлення, що спеціалізується на виробництві фар та освітлювальних рішень для різних марок і моделей автомобілів. Продукція бренду використовується як для штатної заміни освітлення, так і для встановлення додаткових джерел світла з метою підвищення безпеки та комфорту під час керування автомобілем.
Асортимент DLAA охоплює різні типи автомобільного освітлення та обладнання для покращення видимості на дорозі:
- Протитуманні фари — штатні та універсальні моделі для різних автомобілів
- Додаткові автомобільні фари з галогенними та LED-джерелами світла
- Освітлювальні модулі з функцією DRL (денні ходові вогні)
- Комбіновані фари типу fog + DRL
- Комплекти фар із електропроводкою та елементами для встановлення
- Освітлювальні рішення для покращення видимості в складних дорожніх умовах
Продукція бренду DLAA поєднує функціональність, зручність встановлення та ефективність освітлення, що робить її популярною серед автомобілістів, які прагнуть покращити видимість на дорозі та підвищити безпеку під час поїздок.
Чому варто обрати продукцію бренду DLAA
- широкий вибір автомобільного освітлення для різних моделей авто
- рішення для штатної заміни та встановлення додаткових фар
- покращення видимості та безпеки під час керування автомобілем