Головна » Магазин » Інструмент » Інструмент ALLOID садовий
Показано 1–20 із 126Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
Статус товару
Інструмент ALLOID садовий
Шланг садовий армований Alloid Pro SCARLET BUTTERFLY 3/4″, 20 м, 3-шаровий
Шланг садовий армований Alloid Pro HONEY BEE 3/4″, 20 м, 4-шаровий
Шланг садовий армований Alloid Pro Scarlet Butterfly 1/2″ 30 м, 3-шаровий, до 15 бар
Шланг садовий армований Alloid Pro Amber Hornett 1/2″ 30 м, 4-шаровий, до 20 бар
1 191 ₴
| Вага | 4,5 кг |
|---|---|
| Тип | Садовий армований шланг |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Армування | Синтетична сітчаста оплітка (поліестер) |
| Кількість шарів | 4 |
| Внутрішній діаметр | 1/2″ (12,5 мм) |
| Максимальний тиск | до 20 бар |
| Робоча температура | -10°C … +60°C |
| Нетоксичність | Не містить кадмій та свинець |
| Серія | Amber Hornett |
| Пакування | Поліетиленова плівка |
| Країна походження | Україна |
Шланг садовий армований Alloid Jade Caterpillar 4-шаровий 1/2″ 20 м
| Вага | 3 кг |
|---|---|
| Артикул | WH-67662 |
| Тип | Садовий шланг армований |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Кількість шарів | 4 шт. |
| Армування | Синтетичне сітчасте |
| Діаметр | 1/2″ (12 мм внутрішній) |
| Довжина | 20 м |
| Маса на 1 п.м. | 150 г/м |
| Максимальний робочий тиск | до 20 bar |
| Робоча температура | –10°C / +60°C |
| Колір | Зелений з жовтими елементами |
| Термін служби | 10 років |
| Упаковка | Поліетиленова плівка |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
