Показано 1–20 із 6826Відсортовано за популярністю
- 3R 7
- 3М 58
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1276- ALLOID BUILDING TOOLS 1031
- ALLOID PRO 37
- APP 37
- AREON 316
- AVTOMAX 6
- BAT GALAXY 6
BOROFONEBOROFONE 7- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 279- DR.MARCUS 110
- DURACELL 6
- ELEGANT 3
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 17
- GYEON 2
HANSHANS 455- HEALER 1
- HELPIX 17
- HENSTRONG 3
HICHIC 262- IRON HAND 12
- LF BROS 13
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 4
- Polfill 2
PULSOPULSO 436- ROODER 16
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 6
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 119- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1061
VOINVOIN 570- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
WERKERWERKER 1- YESPER 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 110
Магазин
Набір автомобільних запобіжників VITOL Euro 10–30A, 100 шт (кейс)
| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Тип | Ножові автомобільні запобіжники (плавкі) |
| Стандарт | ATO / ATC (Euro) |
| Кількість у наборі | 100 шт. |
| Номінали та кількість | 10А×20, 15А×20, 20А×20, 25А×20, 30А×20 |
| Кольорове кодування | Так (стандарт ISO 8820) |
| Матеріал корпусу | Цинковий сплав, стійкий до корозії |
| Матеріал плавкої вставки | Спеціальна сталь |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Країна бренду | Україна |
Активна піна VOIN ActiveFoam концентрат 5 л, pH 11, розведення 1:8–1:10
| Вага | 4,5 кг |
|---|---|
| Тип | Активна піна / концентрат для безконтактного миття |
| Об'єм | 5 л |
| Рівень pH | pH 11 (лужний) |
| Коефіцієнт розведення | 1:8–1:10 |
| Тип формули | Багатокомпонентна, безфосфатна, лужна |
| Обладнання | Пінокомплект, піногенератор, піноланс, дозатор, розпилювач |
| Застосування | Легкові та вантажні авто, безконтактне миття |
| Безпека для покриттів | ЛФП, хром, пластик, гума |
| Країна виробник | Україна |
Аплікатор мікрофібровий Vitol VRJ-1202
| Вага | 0,024 кг |
|---|---|
| Тип | Аплікатор мікрофібровий |
| Матеріал робочої поверхні | Мікрофібра (поліефір + поліамід) |
| Сумісність із засобами | Рідкий та пастоподібний віск, поліроль, кераміка, тефлон, антидощ |
| Безпека для ЛФП | Так (не залишає подряпин) |
| Залишає ворс | Ні |
| Багаторазове використання | Так |
| Можливість прання | Так (до 40°C) |
| Зберігає форму після прання | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Чохол на кермо Vitol 17023 GY M (37–39 см), чорний-сірий, екошкіра, перфорований
Power Bank Borofone BJ80B 30000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
| Вага | 0,605 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 30 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вхідний струм | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 146 x 69 x 40 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ80C 50000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
| Вага | 0,965 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 70 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66B 60000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 60 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна сила струму | 3 А |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 78 x 68 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ85 100000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
| Вага | 2,1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 100 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Стандартна; |
| Роз'єм на вхід | Lightning, Type-C, microUSB |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В; 9 В; |
| Вихідна сила струму | 2.4 А; 4 А; 4.5 А; |
| Кількість виходів | 5 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Неправильного використання роз’ємів; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Вогнестійкий PC+ABS |
| Час заряджання від мережі | 12-16 годин (орієнтовно) |
| Розміри, мм | 151 x 132 x 66 |
| Вага пристрою, г | 1950 |
| Комплектація | Повербанк, Кабель, Упаковка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66A 50000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Huawei Fast Charge (FCP); Huawei Super Charge (SCP); USB Power Delivery 2.0; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 77 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Фірмова упаковка |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ82A 10000 mAh з магнітним кріпленням і PD 20W Black
| Вага | 0,2 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова, Бездротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 10 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | MagSafe; Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Qi стандарт; Стандартна; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Кількість інтерфейсів для зарядки пристроїв | 3 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 100 x 69 x 18 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Фірмова упаковка |
| Країна виробник | Китай |