Показано 1–20 із 835Відсортовано за популярністю
- 3R 7
- 3М 58
- AG 2
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 1276- ALLOID BUILDING TOOLS 1031
- ALLOID PRO 37
- APP 37
- AREON 316
- AVTOMAX 6
- BAT GALAXY 6
BOROFONEBOROFONE 7- CX-80 2
- Deco Color 15
DLAADLAA 279- DR.MARCUS 110
- DURACELL 6
- ELEGANT 3
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
- GP 17
- GYEON 2
HANSHANS 455- HEALER 1
- HELPIX 17
- HENSTRONG 3
HICHIC 262- IRON HAND 12
- LF BROS 13
- LUMA 15
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 300
- PEAK 4
- Polfill 2
PULSOPULSO 436- ROODER 16
- SGCB 8
- SOFT99 24
- SOLUX 6
- STRONG 5
T-MAXT-MAX 119- TASOTTI 85
- TEMOL 6
- TJG AUTO TOOLS 9
- TOM PAR 3
- TOPK 1
- TORIN 3
VIMAXVIMAX 1
VITOLVITOL 1061
VOINVOIN 570- VOIN PRO 4
- WAGEN 1
WERKERWERKER 1- YESPER 1
- ZHME 11
- К2 2
- ОКЕАН 6
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 110
Магазин
Polfill Грунт акриловий Polfill 5:1 Eco 0.75l білий+зат.0,15l
Ароматизатор Luxe Stag Black (GZKT-39)
Шланг садовий армований Alloid Pro SCARLET BUTTERFLY 3/4″, 20 м, 3-шаровий
Шланг садовий армований Alloid Pro HONEY BEE 3/4″, 20 м, 4-шаровий
Шланг садовий армований Alloid Pro Scarlet Butterfly 1/2″ 30 м, 3-шаровий, до 15 бар
Шланг садовий армований Alloid Pro AZURE SNAIL 1/2″, 20 м, 3-шаровий
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Тип | Садовий шланг армований |
| Кількість шарів | 3 |
| Внутрішній діаметр | 1/2″ (12,7 мм) |
| Зовнішній діаметр | 16–17 мм |
| Довжина | 20 м |
| Матеріал | ПВХ з армуванням (текстильне плетіння) |
| Внутрішній шар | ПВХ — біологічно інертний, проти водоростей |
| Середній шар | Армувальна синтетична нитка (текстиль) |
| Зовнішній шар | ПВХ з UV-захистом |
| Робочий тиск | до 8 бар |
| Розривний тиск | до 20 бар |
| Температура експлуатації | -5°C … +60°C |
| Колір | Синій |
| Екологічність | Без кадмію та барію |
| Стійкість до UV | Так |
| Стійкість до перегинів | Так (серія SNAIL — висока гнучкість) |
| Стандарт приєднання | Стандарт 1/2″, сумісний із швидкознімними системами |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Ремінь стяжний Vitol VITTD 1968 для кріплення вантажу, 25 мм × 4 м
Шланг садовий армований Alloid Jade Caterpillar 4-шаровий 1/2″ 20 м
| Вага | 3 кг |
|---|---|
| Артикул | WH-67662 |
| Тип | Садовий шланг армований |
| Матеріал | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Кількість шарів | 4 шт. |
| Армування | Синтетичне сітчасте |
| Діаметр | 1/2″ (12 мм внутрішній) |
| Довжина | 20 м |
| Маса на 1 п.м. | 150 г/м |
| Максимальний робочий тиск | до 20 bar |
| Робоча температура | –10°C / +60°C |
| Колір | Зелений з жовтими елементами |
| Термін служби | 10 років |
| Упаковка | Поліетиленова плівка |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Шланг армований 3-х шаровий, “SCARLET BUTTERFLY” 3/4″ 50 м + подарунок, серія Alloid Pro
Шланг армований 3-х шаровий, “SCARLET BUTTERFLY” 1/2″ 50 м + подарунок, серія Alloid Pro
Садовий шланг армований 3-шаровий Alloid Pro SCARLET BUTTERFLY, 1/2″, 20 м
Шланг армований 3-х шаровий, “SCARLET BUTTERFLY” 3/4″ 30 м + подарунок, серія Alloid Pro
Сирена автомобільна Vitol CA-9104 «Поліція», 12 V, 30 Вт, 3 тони, з блоком керування
Ключ комбінований 14 мм Alloid
Пістолет під гравітекс Alloid PG-70 пневматичний з гнучкою насадкою
Комплект центрального замка PULSO DL-32101, 12 В, 4 актуатори, 8 PIN
| Вага | 0,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Тип замка | комплект ЦЗ |
| Роз'єм підключення | 8 PIN |
| Напруга живлення | 12 |
| Тип приводу | Електромеханічний |
| Кількість актуаторів у комплекті, шт | 4 |
| Розвивається зусилля до, кг | 5 |
| Керування | Від сигналізації або кнопки ц/з |
| Синхронне спрацювання дверей | Так |
| Кабельний джгут | Так |
| Монтажний набір | Так |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Паяльник електричний Alloid Pro 60 Вт з терморегулятором та керамічним нагрівачем
Паяльник електричний Alloid Base, 30 Вт, для точних робіт
Паяльник електричний Alloid Pro з терморегулятором та LCD-дисплеєм, 80 Вт
Рівень каменяра Alloid Pro, 60 см, алюмінієвий, 3 ампули