Головна » Магазин » Автоаксесуари » Кріплення та ізоляція » Плівка захисна Alloid
Відображаються усі з 9 результатівВідсортовано за популярністю
Плівка захисна Alloid
Alloid Pro. Папір захисний 250мм x 20м
Плівка захисна з малярною стрічкою Alloid Pro 2700 мм × 30 м
332 ₴
| Вага | 0,792 кг |
|---|---|
| Тип | Захисна плівка з малярною стрічкою (masking roller) |
| Матеріал плівки | Поліетилен (PE) |
| Товщина плівки | 7 мкм |
| Ширина плівки | 2700 мм (2,7 м) |
| Довжина рулону | 30 м |
| Площа рулону | 81 м² |
| Ширина малярної стрічки | 19 мм |
| Колір | Прозорий |
| Термостійкість | +10°C … +70°C |
| Стійкість | До УФ, вологи, ЛФМ, хімічних розчинників |
| Тип поверхонь | Рівні, напівжорсткі, нерівні |
| Сумісні матеріали | Штукатурка, бетон, гіпс, шпалери, дерево, метал, пластик, гума, мармур, камінь |
| Застосування | Внутрішнє та зовнішнє |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Плівка захисна з малярною стрічкою 1500мм*15м