Показано 21–40 із 618Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель VW Jetta 2010-14/VW-489/9006-12V55W
2 383 ₴| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota RAV-4 2003-05/TY4613-LED/12V10W+3W+3W/FOG+DRL+TURN/ел.проводка
3 886 ₴| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3000/6000 |
| Тип променю | комбінований |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Форма корпусу | овальна |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
Фари дод. модель Toyota Cars 2019-/TY9977-LED/12V28W/ел.проводка
3 305 ₴| Вага | 0,85 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 28 |
Фари дод. модель Lexus LX 570 2007-12/TY669-BK/DRL-12V4W/ел.проводка
2 287 ₴| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | дневные ходовые огни |
| Тип променю | комбінований |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Режим роботи | денні ходові вогні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 4 |
Фари дод. модель Toyota Prius C 2020-/TY9508-L2LED/12V2W/1.5W/DRL+TURN/eл.проводка
2 612 ₴| Вага | 9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Lexus RX 350 2009-12/TY668-LED-Black/DRL-12V4W/eл.проводка
2 287 ₴| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Prius XW50 2015-22/TY938-LED/12V6W+3W/FOG+DRL/eл.проводка
4 575 ₴| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Yaris 2018-20/TY-521A/H11-12V55W/eл.проводка
2 208 ₴| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність, Вт | 55 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари |
| Колір скла | прозорий |
| Цоколь лампи | H11 |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Sequoia 2017-/TY-4176L/LED-12V6W/eл.проводка
3 517 ₴| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota LC FJ200 2012-15/RAV-4 2013-15/TY-568/H16-12V19W/ел.проводка
2 372 ₴| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Колір скла | прозорий |
| Потужність, W | 19 |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Потужність, Вт | 19 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Toyota Camry 30 2004-06/TY-019/9006-12V55W/ел.проводка
2 323 ₴| Вага | 2,25 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Corolla 2013-16/TY-642A/H11-12V55W/ел.проводка
2 173 ₴| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Camry 40 2009-11/TY-319/H11-12V55W/ел. проводка
2 022 ₴| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Camry 30 2001-04/TY-500/JAPAN/9006-12V55W/ел.проводка
2 218 ₴| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Renault Master 2011-19/RN6060/H11-12V55W/ел.проводка
2 745 ₴| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Оригинал ліва | 8200002469 |
| Оригинал права | 8200002470 |
| FPS ліва | FP 5003 H3-E |
| FPS права | FP 5003 H4-E |
Фари дод. модель Nissan Qashqai 2021-23/NS-2860L/LED-12V10W/ел.проводка
3 434 ₴| Вага | 1,45 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Фари дод. модель Nissan Leaf 2019-/NS-1341/H8-12V35W/eл.проводка
3 434 ₴| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H8-12V-35W |
| Потужність, W | 35 |
Фари дод. модель Nissan X-Trail/Rogue 2021-/NS-9301L/LED-12W10W/ел.проводка
2 771 ₴| Вага | 10,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Додаткові LED фари NS-332L для Nissan 2017+ 12V 9W 700 lm з проводкою
3 717 ₴| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Протитуманні фари DLAA NS-392 для Nissan Micra 2010–2012, H11 12V 55W
2 166 ₴| Вага | 1,67 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Лампа | H11 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 55 Вт |
| Форма | Кругла |
| Корпус | Пластик ABS |
| Розсіювач | Полікарбонат |
| Колір світла | Білий (галоген) |
| Комплект | 2 фари + електропроводка |
| OEM лівої фари | 26155-8993A |
| OEM правої фари | 26150-8993A |
| Монтаж | Штатний, без доробок |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |

