Головна » Магазин » Автоаксесуари » Догляд за кузовом і салоном » Освіжувачі » Сторінка 2
Показано 21–40 із 490Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- AREON 302
- DR.MARCUS 37
- NO BRAND 27
- TASOTTI 36
VITOLVITOL 88
Статус товару
Освіжувачі
Освіжувач повітря Vitol Origami Hermes підвісний
140 ₴
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Серія | Орігамі |
| Тип | Підвісний ароматизатор |
| Форма | Журавель орігамі |
| Аромат | Hermes (парфуми) |
| Консистенція | Ароматизований твердий композит (просочення) |
| Матеріал фігурки | Ароматизований композит |
| Матеріал ремінця | Екошкіра |
| Об'єм ароматичного складу | 4 мл |
| Тривалість дії | До 30 днів |
| Місце встановлення | Дзеркало заднього виду / гачок |
| Призначення | Авто, дім, офіс |
Освіжувач повітря на панель приладів «Снітч» з ефірними оліями, з пакетом
1 260 ₴
| Вага | 0,552 кг |
|---|---|
| Розміри | 21 × 10 × 11 см |
| Тип | Освіжувач повітря на панель приладів в авто |
| Місце встановлення | Панель приладів (горизонтальна поверхня) |
| Наповнення | Натуральні ефірні олії |
| Термін дії | Тривалий аромат без різких запахів |
| Виконання корпусу | Преміум, золотисте |
| Багаторазовий | Так |
| Цільова аудиторія | Унісекс, преміум-сегмент |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Освіжувач повітря DrMarkus Elements Red Fruits