Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 12
Показано 221–240 із 2691Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Лампа PULSO/габаритна/LED 1156/3SMD-5630/24v/1w/95lm White
23 ₴
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 1 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 95 |
| Тип лампы | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп-габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/4SMD-5050/12v/1.5w/72lm White with lens
38 ₴
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 1,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 72 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Toyota RAV-4 2003-05/TY4613-LED/12V10W+3W+3W/FOG+DRL+TURN/ел.проводка
3 886 ₴
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3000/6000 |
| Тип променю | комбінований |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Форма корпусу | овальна |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
Фари дод. модель Lexus LX 570 2007-12/TY669-BK/DRL-12V4W/ел.проводка
2 287 ₴
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | дневные ходовые огни |
| Тип променю | комбінований |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Режим роботи | денні ходові вогні |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 4 |
Фари дод. модель Toyota LC FJ200 2012-15/RAV-4 2013-15/TY-568/H16-12V19W/ел.проводка
2 372 ₴
| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Колір скла | прозорий |
| Потужність, W | 19 |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Потужність, Вт | 19 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |