Головна » Магазин » Інструмент » Інструмент ALLOID » Сторінка 19
Показано 361–380 із 479Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
- Alloid. Викрутки, набори викруток
- Alloid. Вимірювальний інструмент
- Alloid. Воротки - подовжувачі
- Alloid. Голівки
- Alloid. Ключі, набори ключів
- Alloid. Набори
- Alloid. Органайзери пластикові
- Alloid. Пневмоінструмент
- Alloid. Різне
- Alloid. Тріскачки
- Alloid. Шарнірно-губцевий інструмент
- Alloid. Шестигранники, набори шестигранників
Бренд
Статус товару
Інструмент ALLOID
Пневматичний набір для фарбування Alloid НП-2000А5, 5 предметів, нижній металевий бачок 1 л
1 038 ₴
| Вага | 2,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | набір |
| Кількість предметів | 5 одиниць |
| Особливість | для фарбування |
| Матеріал | метал, пластик |
| Тип бака | Нижній — метал |
| Робочий тиск | 3–8 бар |
| Тип з'єднання | Швидкороз’ємне (стандарт) |
| Сумісність з розчинниками | Висока |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
997 ₴
Штуцер для шланга Alloid 8 мм, металевий фітинг
Пневмогайковерт Alloid ПГ-5562 3/4″DR 1600 Нм
| Вага | 6,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Привід / квадрат | 3/4″ (19,05 мм) |
| Діаметр патрона | 38 мм |
| Макс. крутний момент | 1600 Н·м |
| Швидкість обертання (холостий хід) | 4500 об/хв |
| Мін. робочий тиск | 6,3 bar (90 PSI) |
| Макс. робочий тиск | 12 bar (174 PSI) |
| Середня витрата повітря | 283 л/хв (10 CFM) |
| Макс. витрата повітря | 339 л/хв |
| Підключення шланга | 1/4″ BSP (NPT) |
| Реверс | Так |
| Матеріал корпусу | Метал + технічний пластик |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
