Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 15
Показано 281–300 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Сигнальна лампа PULSO S25 (BAU15s, P21W), 24V, 21W, Clear, поворот, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | BAU15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BA15s/R10W 12В 10Вт clear/1 конт
10 ₴
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 10 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | R10W |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 10 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна T20/W3x16q/W21/5W 12В/21/5Вт clear/2 конт
18 ₴
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21/5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | W3x16d |
| Цоколь лампи | T20(W21/5W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA VW-0189 для VW Jetta 2018+, H11 12V 55W, з проводкою
Протитуманні фари VW Polo 6 2017–2021, 3в1 FOG+DRL+TURN, H8 12В 35Вт, LED 6Вт, з електропроводкою
Протитуманні фари VW Polo 5 2014–2017, H8, 12В 35Вт, з електропроводкою
Фари-стоп Toyota L/C 100 98-04 LED/Crystal (4 шт.)
Фари дод. модель Toyota Prado FJ150 2020-/TY-1046A/H11-12V55W/eл.проводка
2 245 ₴
| Вага | 1,75 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари додаткові LED DRL DLAA TY-712L для Toyota Corolla 2017–2019 U.S. Type
2 615 ₴
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип джерела світла DRL | LED |
| Потужність DRL | 3W |
| Напруга | 12V DC |
| FPS права | FP7064H2T |
| FPS ліва | FP7064H1T |
| Колір світіння DRL | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик ABS |
| Матеріал розсіювача | Прозоре акрилове скло / полікарбонат |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна виробник | Китай |

