Показано 41–60 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари додаткові LED MZ-992L для Mazda CX-5 2018+, 10 Вт, 12 В, з електропроводкою
| Вага | 1,77 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Артикул | MZ-992-LED |
| Модель DLAA | MZ-992L |
| OEM | Left – B63B-51-690A; Right – B63B-51-680A |
| Сумісність | Mazda CX-5 2018 – теперішній час (покоління KF) |
| Тип | Додаткові протитуманні LED-фари (FOG) |
| Функції | FOG (туманки) |
| Тип джерела світла | LED |
| Напруга живлення | 12В DC |
| Потужність | 10W |
| Колірна температура | 6000K (холодний білий) |
| Колір свічення | Білий |
| Тип розсіювання | Розсіюючий (широкий кут) |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість у комплекті | 2 шт. (ліва + права) |
| Електропроводка | У комплекті |
| Монтаж | Штатні місця бампера Mazda CX-5 2018+ |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель KIA Rio/2002-05/KA-253/880-12V27W/eл.проводка
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H27W/1(880)-12V-27W |
| Потужність, W | 27 |
Світлодіодні лампи PULSO LF4 H11/H8/H9/H16 Flip Chip 12V, 6000K, CAN-bus, комплект 2 шт
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Рекомендований тип оптики | лінзована |
| Тип охолодження | активне |
| Тип елемента LED | Flip Chip |
| Тип драйвера | зовнішній |
| Наявність CAN | так |
| Потужність, W | 300 |
| Колір світіння | холодний білий |
| Світловий потік, Lm | 100000 |
| Цоколь лампи | H11/H8/H9/H16 |
| Торгова марка | PULSO |
| Пакування | кейс |
| Гарантія | 1 рік |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи PULSO LF4-H4-H/L/Flip Chip/12V/300W/100000Lm/6000k
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Рекомендований тип оптики | лінзована |
| Тип охолодження | активне |
| Тип елемента LED | Flip Chip |
| Тип драйвера | зовнішній |
| Наявність CAN | так |
| Потужність, W | 300 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 100000 |
| Цоколь лампи | H4 |
| Торгова марка | PULSO |
| Пакування | кейс |
| Гарантія | 1 рік |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи LED PULSO LF4 H7 Flip Chip 12V 300W 100000Lm 6000K
| Вага | 0,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Pulso |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Цоколь лампи | H7 |
| Колір світіння | холодний білий |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Світловий потік, Lm | 100000 |
| Рекомендований тип оптики | лінзована |
| Тип охолодження | активне |
| Тип елемента LED | Flip Chip |
| Тип драйвера | зовнішній |
| Наявність CAN | так |
| Напруга живлення | 12 |
| Потужність, W | 300 |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Комплектація | 2 лампи |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
Фара робочого світла WLP-30A RD SPOT 3Led*10W (116*58*134)/ 9-36V/30W/6000K
| Вага | 0,328 кг |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Длина ВГХ | 0,065 |
| Ширина ВГХ | 0,12 |
| Вес ВГХ | 0,328 |
| Глубина,мм | 58 |
| Ширина, мм | 116 |
| Высота, мм | 134 |
| Потужність, W | 30 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Торгова марка | PULSO |
| Форма корпусу | кругла |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | ближній/протитуманні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 9-36 |
Фара робочого світла WLP-72B2 SPOT 24Led*3W /10-30V/72W/6000K
| Вага | 0,39 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 64 |
| Ширина, мм | 132 |
| Высота, мм | 79 |
| Потужність, W | 72 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-48S1F5 SPOT 16Led*3W /10-30V/48W/6000K
| Вага | 0,405 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | квадратна |
| Глубина,мм | 50 |
| Ширина, мм | 108 |
| Высота, мм | 108 |
| Потужність, W | 48 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-18RT1 SPOT 6Led*3W /10-30V/18W/6000K
| Вага | 0,026 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 57 |
| Ширина, мм | 158 |
| Высота, мм | 43 |
| Потужність, W | 18 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-18RT2 SPOT 6Led*3W /10-30V/18W/6000K
| Вага | 0,282 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 57 |
| Ширина, мм | 158 |
| Высота, мм | 43 |
| Потужність, W | 18 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла LED + DRL, 4×5 Вт, 20 Вт, 6000 К, 10–30 В, SPOT PULSO WLP-20S4M
| Вага | 0,236 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | квадратна |
| Глубина,мм | 50 |
| Ширина, мм | 60 |
| Висота, мм | 70 |
| Потужність, W | 20 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні/ДХО |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-28RT1 SPOT (158*42*50)/10-30V/15W/6000K
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
|---|---|
| Глубина,мм | 50 |
| Ширина, мм | 158 |
| Высота, мм | 42 |
| Потужність, W | 15 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Торгова марка | PULSO |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | протитуманні/ДХО |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |

