Показано 21–40 із 108Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/1SMD-5050/12v/0.5w/60lm White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 60 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритні/LED 1157/BA15s/12SMD-2835/9-36v/550/100lm
| Вага | 0,058 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 9-36 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Комплектація | 2 лампи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Тип лампы | BAY15d |
| Световой поток, Lm | 550/100 |
| Цвет свечения | білий |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/8SMD-3030/12-24v/2w/80lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 80 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12-24 |
Протитуманні фари DLAA Jeep Renegade 2015–2018, JP-242, H8, 12 В, 35 Вт, Chrome
Протитуманні фари DLAA CT-2991 для Citroen Berlingo/Peugeot Partner 2019+, H16 12V 19W, з проводкою
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Оригинал права | 9675450980 |
| Оригинал ліва | 9675450980 |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенна лампа PULSO H7 PX26D 24V 70W для фар головного світла
| Вага | 0,078 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Тип лампи | галогенні |
| Цоколь лампи | H7 |
| Потужність, W | 70 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Потужність, Вт | 70 |
| Напруга живлення | 24 |
| Комплектація | 1 лампа |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Галогенна лампа PULSO H4 P45T 12V 60/55W Clear (ближнє/дальнє світло)
| Вага | 0,04 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 60/55 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 60 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи PULSO/галогенні HB3/9005/P20D 12v65w super white/plastic box
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 65 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P20d |
| Цоколь лампи | HB3(9005) |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 65 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенні лампи PULSO H7 12V 55W Super White у пластиковому боксі
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Колір світіння | нейтральний білий |
| Тип лампи | PX26d |
| Цоколь лампи | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна H8/PGJ19-1 12v35w clear/c/box
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 35 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | PGJ19-1 |
| Цоколь лампи | H8 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 35 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна HB3/9005/P20D 12v65w clear/c/box
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 65 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | P20d |
| Цоколь лампи | HB3(9005) |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 65 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи PULSO/галогенні HB4/9006/P22D 12v55w+50% X-treme Vision/plastic box
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P22d |
| Цоколь лампи | HB4(9006) |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій/прозорий |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа галогенна H1 (P14.5S), 24 В 70 Вт PULSO
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 70 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип | галогенна |
| Потужність, Вт | 70 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Галогенна лампа PULSO H27W/1 PG13 12V 27W Clear
| Вага | 0,07 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 27 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | 1-880/PG13 |
| Цоколь лампи | H27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | блістер |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | галогенна |
| Потужність, Вт | 27 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа галогенна H16 (PGJ19-3), 12 В 19 Вт PULSO
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 19 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | PGJ19-3 |
| Цоколь лампи | H16 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | галогенна |
| Потужність, Вт | 19 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа галогенна H8 PGJ19-1 12V 35W Super White PULSO
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 35 |
| Колір світіння | нейтральний білий |
| Тип лампи | PGJ19-1 |
| Цоколь лампи | H8 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | галогенна |
| Потужність, Вт | 35 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна H1/P14.5S 12v55w+50% X-treme Vision/c/box
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенна лампа PULSO H3 (PK22s), 24V, 70W, Clear
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 70 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | PK22s |
| Цоколь лампи | H3 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип | галогенна |
| Потужність, Вт | 70 |
| Напруга живлення | 24 |
Лампи PULSO/галогенні H3/PK22S 12v55w super white/plastic box
| Вага | 0,15 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | PK22s |
| Цоколь лампи | H3 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи галогенні H1 (P14.5S), 12 В 55 Вт, Super White, 2 шт. PULSO
| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Колір світіння | нейтральний білий |
| Тип лампи | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |

