Показано 81–100 із 108Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/18SMD-4014/12v/1.2w/114lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 1,2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 114 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фара робочого світла WLP-18S6 SPOT 6Led*3W (95*75*75)10-30V/18W/6000K
| Вага | 0,317 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 75 |
| Ширина, мм | 95 |
| Высота, мм | 75 |
| Потужність, W | 18 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-27R1S2 SPOT 9Led*3W /10-30V/27W/6000K
| Вага | 0,17 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | кругла |
| Глубина,мм | 20 |
| Ширина, мм | 111 |
| Высота, мм | 111 |
| Потужність, W | 27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Світлодіодна софітна лампа PULSO SV8.5 (T11) 31 мм, 4×SMD 5730, 9–18 В, 130 лм, біле світло
Лампа PULSO/софітні/LED SV8.5/T11x36mm/4 SMD-5730/9-18v/90Lm
| Вага | 0,034 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 9-18 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Комплектація | 2 лампи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Режим роботи | салон-підсвічування номерного знаку |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | SV8.5/T11 |
| Тип лампы | C5W |
| Световой поток, Lm | 90 |
| Цвет свечения | білий |
Лампа PULSO/габаритна/LED T5/1SMD-3030/12v/0.5w/3lm Yellow
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | жовтий |
| Световой поток, Lm | 3 |
| Тип лампы | W2x4.6d |
| Цоколь лампи | T5(W1.2W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | освітлення панелі приладів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1156/72SMD-3014/12-24v/2w/150lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 150 |
| Тип лампы | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп-габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12-24 |
Лампа PULSO/габаритні/LED T10/W2.1×9.5d/2SMD-2835/9-18v/120lm
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 9-18 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Комплектація | 2 лампи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів-підсвічування номерного знака |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Световой поток, Lm | 120 |
| Цвет свечения | білий |
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/COB-B2/12v/0.5w/100lm White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Длина ВГХ | 0,012 |
| Вес ВГХ | 0,003 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 100 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/6SMD-3528/12v/1.2w/114lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 1,2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 114 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Світлодіодна лампа PULSO 1157 12–24В 2Вт 300лм, 51+9 SMD 3014, з лінзою, White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Потужність, W | 2 |
| Колір світіння | холодний білий |
| Світловий потік, Lm | 300 |
| Тип лампи | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Напруга живлення | 12-24 |
Протитуманні фари DLAA JP-141 для Jeep Compass 2017+, H8 12V 35W, з проводкою
Лампа PULSO/галогенна H16/PGJ19-3 12v19w super white/c/box
| Вага | 0,032 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 19 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | PGJ19-3 |
| Цоколь лампи | H16 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 19 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи PULSO/галогенні H4/P43T 24v75/70w super white/plastic box
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 75/70 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P43t |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 75 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/галогенна H4/P43T 12v100/90w clear/c/box
| Вага | 0,04 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 100/90 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | P43t |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 100 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа галогенна PULSO H3 PK22S Super White 12V 55W 4200K
| Вага | 0,05 кг |
|---|---|
| Артикул | LP-30551 |
| Бренд | PULSO |
| Серія | Super White |
| Тип лампи | Галогенна |
| Цоколь | H3 / PK22S |
| Номінальна напруга | 12В |
| Потужність | 55Вт |
| Колірна температура | 4200K |
| Наповнення колби | Ксенон (Xe) |
| Колір скла / колби | Синій (тонування) |
| Комплектація | 1 лампа |
| Відповідність стандартам | ECE R37 |
| Режим роботи | Протитуманне cвітло |
| Упаковка | Блістер |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Лампа PULSO/галогенна H1/P14.5S 12v55w super white/блістер
| Вага | 0,055 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | блістер |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна H1/P14.5S 12v100w clear/c/box
| Вага | 0,011 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 100 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 100 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа повторювача повороту PULSO S25 (BAU15s, PY21W), 12V, 21W, Amber, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Колір світіння | помаранчевий |
| Тип лампи | BAU15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/PY21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | помаранчевий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна T10/W2.1×9.5d/W5W 24В/5Вт clear
| Вага | 0,018 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | W5W |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |

