Показано 61–80 із 80Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель KIA Sportage/KX5/2016-18/KA-166-LED-2/DRL+Повороти/ел.проводка
Фари дод. модель KIA Cerato/2012-15/KA-598B/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571/H8-12V35W/ел.проводка
Протитуманні фари HY-703 для Hyundai Sonata 2014–2017, 881 12V 27W, з проводкою
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571-LED/DRL+Повороти/ел.проводка
Протитуманні фари Hyundai Accent 2017–2020 HY-372 HB4 (9006) 12V 55W з електропроводкою
Фари дод. модель Honda CR-V/2019-/HD-2093/U.S TYPE/H8-12V35W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Потужність, W | 35 |
| Оригинал права | 33900-TLA-A01 |
| Оригинал ліва | 33950-TLA-A01 |
| Цоколь лампи | H8-12V-35W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Honda Civic/2019-/HD-0962/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Honda CR-V/2015-16/HD-796/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Honda Civic/2016-/HD-952E/H8-12V35W/ел.проводка
Протитуманні фари Honda CR-V 2017+ HD-993E H8 12V 35W з електропроводкою
Фари дод. модель Honda Civic/2012-14/HD-552/H11-12V55W/ел.проводка
| Вага | 2,5 кг |
|---|---|
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Накладка на допфару права | 33921TR0E01 |
| Накладка на допфару ліва | 33971TR0E01 |
| FPS права | FP 3027 H2-E |
| FPS ліва | FP 3027 H1-E |
| Оригинал права | 33950TR0003 |
| Оригинал ліва | 33900TR0003 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Цоколь лампи | H11 |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип оптики | протитуманні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Honda CR-V/2012-14/HD-532X/H11-12V55W/ел.проводка
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність, Вт | 55 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари |
| Колір скла | прозорий |
| Цоколь лампи | H11 |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Оригинал ліва | 33900-STK-A11 |
| Оригинал права | 33900-STK-A11 |
Світлодіодні протитуманні фари FD-9005L Ford Fusion 2019–, 12 В, 9 Вт, з електропроводкою
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Накладка на допфару права | FP 2836 914 |
| Накладка на допфару ліва | FP 2836 913 |
| FPS права | FP 2836 H2-P |
| FPS ліва | FP 2836 H1-P |
| Оригинал права | KS7Z 15200-B |
| Оригинал ліва | KS7Z 15201-B |
| Цоколь лампи | LED-12V-9W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | DLAA |
| Додаткова комплектація | кнопка вкл/выкл. |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG013 сталеве з регульованим діаметром
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG02 універсальне
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D116
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG01, універсальне
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D117 (Hyundai/Kia/Volkswagen)
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D118 (Opel/Honda/Mazda)

