Показано 41–60 із 80Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Лампа габаритна B8.4d 1.2 Вт 12 В прозора PULSO
| Вага | 0,018 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 1,2 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | B8.4d |
| Цоколь лампи | B8,4d |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | освітлення панелі приладів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | лампа розжарювання |
| Потужність, Вт | 1,2 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Габаритна лампа PULSO B8.5d, 12V, 1,2W, Clear
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 1,2 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | B8.5d |
| Цоколь лампи | B8,5d |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | освітлення панелі приладів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 1,2 |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BA15s/R5W 24В 5Вт clear/1 конт
| Вага | 0,05 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Сигнальна лампа PULSO S25 (BAU15s, P21W), 24V, 21W, Clear, поворот, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | BAU15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Напруга живлення | 24 |
Протитуманні фари DLAA VW-0189 для VW Jetta 2018+, H11 12V 55W, з проводкою
Протитуманні фари VW Polo 6 2017–2021, 3в1 FOG+DRL+TURN, H8 12В 35Вт, LED 6Вт, з електропроводкою
Протитуманні фари VW Polo 5 2014–2017, H8, 12В 35Вт, з електропроводкою
Фари-стоп Toyota L/C 100 98-04 LED/Crystal (4 шт.)
Фари дод. модель Toyota Cars 2019-/TY0977/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Avalon 2019-/TY1940-LED-12V2W/2W/DRL+TURN/ел.проводка
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000/3000 |
| Тип оптики | дневные ходовые огни/повторитель поворотов |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Режим роботи | денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 4 |
Фари дод. модель Toyota Cars/TY8032-LED/FOG-12V9W900Lm+DRL-12V2W200Lm/FOG+DRL/eл.проводка
Фари дод. модель Toyota Auris Hybrid 2016-18/TY894A/H11-12V55W/eл.проводка
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари дод. модель Toyota Corolla 2004-07/TY-052/9006-12V55W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Prado FJ120 2003-09/TY-085E/H3-12V55W+LED-2W/FOG+DRL/ел.проводка
Фари дод.модель Nissan Versa Note 2018-/NS-961/H8-12V35W/eл.проводка
Фари дод. модель Mazda CX-3 2015-/MZ-773BL/LED-10W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Додаткові LED фари MZ-173LL для Mazda 3 2016–2019 FOG+DRL 12V 8/7W з проводкою
| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-421/H11-12V55W
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-2321/H3-12V55W
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | кругла |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA KA-854E для KIA Rio 2017–2020, HB4 12V 55W з проводкою
| Вага | 2,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM права | 92202H9100 |
| Тип оптики | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| Сумісність | KIA Rio IV (YB/FB) 2017–2020 |
| Тип лампи | HB4(9006)-12V-55W |
| Цоколь | P22d |
| Напруга живлення | 12V |
| Потужність, W | 55 |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |

