Головна » Магазин » Автоаксесуари » Інтер'єр » Сторінка 3
Показано 41–60 із 275Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 1
- NO BRAND 10
VITOLVITOL 182
VOINVOIN 79
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 3
Статус товару
Інтер'єр
Сонцезахисна шторка Vitol Лазер для лобового скла, 1500х800 мм
199 ₴
| Вага | 0,45 кг |
|---|---|
| Розміри | 11 × 15 × 3 см |
| Тип | Сонцезахисна шторка (екран) |
| Модель | «Лазер» |
| Розмір | 1500×800 мм (150×80 см) |
| Матеріал | Спінений поліетилен з металізованим покриттям |
| Кріплення | Присоски — 2 шт. |
| Призначення | Лобове скло |
| Складання | Гармошка з фіксуючою гумкою |
| Вирізу для дзеркала | Передбачений у конструкції |
| Країна виробник | Китай |
| Країна бренду | Україна |
Підлокітник HJ48015/(чорний)/чорний, попільничка, підстаканник
990 ₴
| Вага | 1,58 кг |
|---|---|
| Марка авто | універсальне |
| Додаткові опції | попільничка, підстаканник |
| Можливість регулювання | регулювання по довжині |
| Додатковий бокс | є |
| Тип підлокітника | монтується між сидіннями |
| Торгова марка | VITOL |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | ABS-пластик, екошкіра |
| Колір | чорний |
| Тип кріплення | ніжки |
Підлокітник HJ48015/(сірий)/сірий, попільничка, підстаканник
990 ₴
| Вага | 1,58 кг |
|---|---|
| Марка авто | універсальне |
| Додаткові опції | попільничка, підстаканник |
| Можливість регулювання | регулювання по довжині |
| Додатковий бокс | є |
| Тип підлокітника | монтується між сидіннями |
| Торгова марка | VITOL |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | ABS-пластик, екошкіра |
| Колір | сірий |
| Тип кріплення | ніжки |
Підлокітник HJ48020/(чорний)/чорний, попільничка, підстаканник, 7 USB
1 489 ₴
| Вага | 2,056 кг |
|---|---|
| Марка авто | універсальне |
| Додаткові опції | попільничка, підстаканник, 7 USB |
| Можливість регулювання | немає |
| Додатковий бокс | є |
| Тип підлокітника | монтується між сидіннями |
| Торгова марка | VITOL |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | ABS-пластик, екошкіра |
| Колір | чорний |
| Тип кріплення | ніжки |
Підлокітник HJ48014/G2(сіра)/сіра
899 ₴
| Вага | 1,53 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Тип кріплення | ніжки |
| Колір | сірий |
| Матеріал | ABS-пластик, екошкіра |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Марка авто | універсальне |
| Тип підлокітника | монтується між сидіннями |
| Додатковий бокс | є |
| Можливість регулювання | регулювання кута нахилу |
Підлокітник HJ48020/(сірий)/сірий, попільничка, підстаканник, 7 USB
1 489 ₴
| Вага | 2,056 кг |
|---|---|
| Марка авто | універсальне |
| Додаткові опції | попільничка, підстаканник, 7 USB |
| Можливість регулювання | немає |
| Додатковий бокс | є |
| Тип підлокітника | монтується між сидіннями |
| Торгова марка | VITOL |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | ABS-пластик, екошкіра |
| Колір | сірий |
| Тип кріплення | ніжки |