Головна » Магазин » Автоаксесуари » Інтер'єр » Сторінка 4
Показано 61–80 із 275Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 1
- NO BRAND 10
VITOLVITOL 182
VOINVOIN 79
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 3
Статус товару
Інтер'єр
Накидка на сидіння Vitol H 23014 BK з підігрівом, перемикач, універсальна
569 ₴
| Вага | 0,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 96035 BK з підігрівом, висока спинка, регулятор потужності
520 ₴
| Вага | 0,64 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Країна походження | Китай |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 19002 GY/BK з підігрівом, висока спинка, перемикач
550 ₴
| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорно-сірий |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Накидка на сидіння Vitol H 19002 BK з підігрівом, висока спинка, перемикач
550 ₴
| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VITOL |
| Тип кріплення | гумки |
| Тип чохла-накидки | накидка з підігрівом |
| Колір накидки-чохла | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 |
| Комплектація накидок | переднє сидіння |
| Матеріал | поліестер |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | сумка |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | підігрів, перемикач |
Чохли на сидіння VOIN V-8885 BK екошкіра + алькантара, чорні, повний комплект
5 800 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Колір | Чорний (Bk) |
| Матеріал | Екошкіра + вставки алькантари |
| Дизайн | Ромбоподібна строчка |
| Комплектація | Повний: 2 передніх + задній диван + 3 підголівники заднього |
| Крій | 5D-моделювання |
| Кріплення | Гачки, резинки, липучки |
| Демонтаж сидінь | Не потрібен |
| Сумісність із AIRBAG | Так |
| Сумісність з підігрівом сидінь | Так |
| Сумісність з авто | Більшість легкових, SUV, пікапів |
| К-сть в упаковці | 3 шт. |
| Гарантія | 12 місяців |
Чохли для сидінь VOIN V-8863 екошкіра повний комплект сіро-чорні
5 700 ₴
| Вага | 7 кг |
|---|---|
| Колір | Сірий + чорний (Gy/Bk) |
| Матеріал | Екошкіра + пінополіуретанова підкладка |
| Комплектація | Повний: 2 передніх + задній ряд |
| Крій | 3D-моделювання |
| Кріплення | Гачки, резинки |
| Демонтаж сидінь | Не потрібен |
| Отвори для підголівників | Так |
| Сумісність із AIRBAG | Так |
| Сумісність з авто | 95% легкових автомобілів |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник | Китай |