Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 104
Показано 2061–2080 із 2694Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 90- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 38
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 306- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Коробка для соленоїдів T-MAX ATW-6000/EW-6500 12V
4 429 ₴
| Вага | 3,95 кг |
|---|---|
| Тип | Коробка для соленоїдів / захисний корпус |
| Серія | IMPROVED |
| Сумісні лебідки | ATW-6000, EW-6500 |
| Напруга живлення | 12 В (DC) |
| Бортова мережа | 12 В (легкові авто, позашляховики, пікапи) |
| Призначення | Захист соленоїдів від зовнішніх впливів |
| Матеріал | Міцний стійкий до корозії (пластик/метал) |
| Сумісність | ATW-6000 12V, EW-6500 12V |
| Країна виробник | Китай |