Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 106
Показано 2101–2120 із 2694Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 90- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 38
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 306- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Соленоїд-модуль T-MAX ISM серія OB 12 В, 500 А
2 859 ₴
| Вага | 0,1 кг |
|---|---|
| Артикул | 7333180.6.1 |
| Бренд | T-MAX |
| Тип | Соленоїд-модуль ISM (Integrated Solenoid Module) |
| Серія лебідок | OB (Outback) |
| Напруга живлення | 12 В (DC) |
| Струм комутації | 500 А |
| Бортова мережа | 12 В (легкові авто, позашляховики, пікапи) |
| Функція | Перемикання полярності / напряму обертання двигуна лебідки |
| Сумісність | T-MAX Outback 12V (підходить для всіх типів лебідки T-MAX) |
| Встановлення | На місце штатного ISM без модифікацій |
| Країна виробник | Китай |