Показано 221–240 із 321Відсортовано за популярністю
- 3R 7
- 3М 58
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 109- ALLOID BUILDING TOOLS 129
- ALLOID PRO 17
- AREON 316
- AVTOMAX 6
- BAT GALAXY 6
DLAADLAA 279- DR.MARCUS 110
- ELEGANT 3
ELEPHANTELEPHANT 8- FRESH WAY 1
- GMP 3
HANSHANS 1- HEALER 1
- HELPIX 2
HICHIC 262- IRON HAND 12
- LF BROS 13
- MAXSHINE 16
- MILEX 1
- MITCHELL 2
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 249
PULSOPULSO 426- SGCB 8
- SOLUX 6
T-MAXT-MAX 119- TASOTTI 85
- TOM PAR 3
- TOPK 1
VITOLVITOL 856
VOINVOIN 287- ZHME 11
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 110
Автоаксесуари
Тент автом. CC11105 L/Polyester/сірий/482х178х119
Тент автом. CC13402 XL сірий з підкладкою PEVA+Non PP Cotton/533х178х119 к.з
Тент автом JC13402 XL на джип/мінівен сірий з підкладкою PEVA+non PP Cotton 482х196х145 к.з.
Тент автом. CC11106 S сірий Polyester 406х165х119 к.з/м.в.дв
Автомобільний тент Vitol JC13401 XXL 508×196×152 см, PEVA/PP Cotton, сірий
Прикурювач штурмовик 150А 2,0м
Ароматизатор сухий “листочок” Fresh Way Fresh Way / “Four of a kind ACES” Heart (100/1200)
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/18SMD-4014/12v/1.2w/114lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 1,2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 114 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фара робочого світла WLP-18S6 SPOT 6Led*3W (95*75*75)10-30V/18W/6000K
| Вага | 0,317 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Глубина,мм | 75 |
| Ширина, мм | 95 |
| Высота, мм | 75 |
| Потужність, W | 18 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Фара робочого світла WLP-27R1S2 SPOT 9Led*3W /10-30V/27W/6000K
| Вага | 0,17 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | кругла |
| Глубина,мм | 20 |
| Ширина, мм | 111 |
| Высота, мм | 111 |
| Потужність, W | 27 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Торгова марка | PULSO |
| Комплектація | 1 фара, кріплення |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | точковий |
| Лінза у фарі | ні |
| Тип оптики | універсальні |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 10-30 |
Щітка з кінського ворсу для шкіри MaxShine Cleaning Brush
Набір аплікатор MaxShine Ultra-Soft Microfiber Waxing (4шт)
Рукавиця мікрофіброва MaxShine Plush Microfiber Wash Mitt
Переносна лампа VOIN VL-7043, COB 260Lm + F5 80Lm /АКБ 1200mAh/магніт/індикатор заряду
Ремінь стяжний 5Т VITTD003 50мм х 10м
Набір для ремонту шин Штурмовик AC-122, 39 предметів
Пакет для шин Vitol R20, 100×70 см, 20 мкм
Манометр Штурмовик/AC-113/LCD дисплей/LED/psi-bar-кg/см2-kpa/0~10
| Вага | 0,132 кг |
|---|---|
| Торгова марка | ШТУРМОВИК |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, пластик |
| Гарантія | 14 днів |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальное давление, атм | 150 |
| Тип манометра | цифровий |
| Дополнительный функционал | дисплей, ліхтар, автоматичне вимкнення, дефлятор |
| Единица измерений | bar |
| 0,2-6,9bar | 0,2-10kg/cm2 |
| Элементы питания | 2×1.5V-LR03/AAA(не в комплекті) |
| Функция дефляции | є |
Обприскувач SGCB Acid & Alkali Resistant Spray Bottle, 800 мл
Щітка для колісних арок MaxShine Wheel Brush