Фари дод. модель Nissan Micra 2013-16/NS-607/H11-12V55W/ел.проводка
Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Фари протитуманні модельні » Nissan » Фари дод. модель Nissan Micra 2013-16/NS-607/H11-12V55W/ел.проводка
Фари дод. модель Nissan Micra 2013-16/NS-607/H11-12V55W/ел.проводка
2 173 ₴
Є в наявності
Закінчується — залишилось
1 шт.
Є в наявності
-
Відправка в день замовлення:
до 13:00 (Пн–Пт), до 12:00 (Сб); - Доставку та комісію за накладений платіж оплачує отримувач;
-
Зберігання: 7/3 дні (відділення/поштомат);
Мінімальна сума замовлення — 200 грн.
📦 Відправимо сьогодні
Estimated delivery: 1 Червня – 2 Червня
-
Відділення Нової пошти
від 90 грн
1-3 Дні
-
Поштомат Нової пошти
від 80 грн
1-3 Дні
-
Кур'єр Нова пошта
За тарифами перевізника
2-3 Дні
Вартість доставки автоматично розраховується та відображається під час оформлення замовлення.
🛡️ Гарантії покупки
✔ Оплата при отриманні — без передоплати
✔ Офіційна гарантія виробника
✔ Обмін та повернення 14 днів
✔ Відправка Новою поштою
Опис товару
Характеристики
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Відгуки та запитання
Оцінено в 0 з 5
0 відгуків
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Фари дод. модель Nissan Micra 2013-16/NS-607/H11-12V55W/ел.проводка” Скасувати відповідь
Також вас можуть зацікавити
Фари дод.модель Nissan Versa Note 2018-/NS-961/H8-12V35W/eл.проводка
Протитуманні фари DLAA NS-730 для Nissan X-Trail/Rogue 2014–2016, H11 12V 55W з проводкою
2 573 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Тип | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| OEM права | 26150-8994A |
| Сумісність | Nissan X-Trail T32 2014–2016, Nissan Rogue 2014–2016 |
| Тип лампи | H11 |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 55W |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Nissan Juke 2012-14/NS-112/H11-12V55W/eл.проводка
2 173 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Подивіться ще
Power Bank Borofone BJ80B 30000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
989 ₴
| Вага | 0,605 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 30 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вхідний струм | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 146 x 69 x 40 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ80C 50000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
1 449 ₴
| Вага | 0,965 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 70 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66B 60000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 359 ₴
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 60 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна сила струму | 3 А |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 78 x 68 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ85 100000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 999 ₴
| Вага | 2,1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 100 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Стандартна; |
| Роз'єм на вхід | Lightning, Type-C, microUSB |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В; 9 В; |
| Вихідна сила струму | 2.4 А; 4 А; 4.5 А; |
| Кількість виходів | 5 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Неправильного використання роз’ємів; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Вогнестійкий PC+ABS |
| Час заряджання від мережі | 12-16 годин (орієнтовно) |
| Розміри, мм | 151 x 132 x 66 |
| Вага пристрою, г | 1950 |
| Комплектація | Повербанк, Кабель, Упаковка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66A 50000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 079 ₴
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Huawei Fast Charge (FCP); Huawei Super Charge (SCP); USB Power Delivery 2.0; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 77 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Фірмова упаковка |
| Країна виробник | Китай |

Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.