Показано 561–580 із 601Відсортовано за популярністю
- Alloid. Викрутки, набори викруток
- Alloid. Вимірювальний інструмент
- Alloid. Воротки - подовжувачі
- Alloid. Голівки
- Alloid. Ключі, набори ключів
- Alloid. Набори
- Alloid. Органайзери пластикові
- Alloid. Пневмоінструмент
- Alloid. Різне
- Alloid. Тріскачки
- Alloid. Шарнірно-губцевий інструмент
- Alloid. Шестигранники, набори шестигранників
Інструмент ALLOID
Викрутка хрест РН 0-75мм (OP075) Alloid
45 ₴| Вага | 0,05 кг |
|---|---|
| Тип | крестовая |
| Розмір | РН 0-75мм |
| Тип викрутки | хрестова |
| Накінечник | хрестовий |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | холдер |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | ABS-пластик+хром-ванадієва сталь |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Alloid |
| Довжина | 75мм |
Викрутка діелектрична 1000В, VDE шліцьова 1,0х5,5х125мм (SD-1055125) Alloid
| Вага | 0,113 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик+гума+сталь 60 CrNiMoV |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | холдер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | викрутка |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Накінечник | шліцевий |
| Тип викрутки | діелектрична |
| Розмір | 1,0х5,5х125мм |
Викрутка діелектрична 1000В, VDE хрест PH0 3х60мм (SD-03060) Alloid
| Вага | 0,046 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик+гума+сталь 60 CrNiMoV |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | холдер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | викрутка |
| Кількість предметів | 1 предмет |
| Накінечник | хрестовий |
| Тип викрутки | діелектрична |
| Розмір | PH0 3х60мм |
| Вага | 0,21 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | плоский |
| Вага | 0,21 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | напилок |
| Довжина | 200мм |
Молоток каменяра, ручка з фібергласу 500 гр (CH-180500) Alloid
310 ₴| Вага | 0,75 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, фіберглас |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | молоток |
| Вага | 500 гр |
Кувалда, ручка з фібергласу 1000г (SH-121000F) Alloid
372 ₴| Вага | 1,33 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, фіберглас |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | кувалда |
| Вага | 1 кг |
Шприц для змащування Alloid 1011 (ШС-1011) ручний
643 ₴| Вага | 1,448 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | шприц для змащування |
| Матеріал | метал |
| Особливість | гнучний шланг |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Шприц для змащування Alloid 1007 Alloid
482 ₴| Вага | 1,324 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Інідя |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | шприц для змащування |
Тріскачка 3/8″ 45 зубчиків Alloid
414 ₴| Вага | 0,31 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліпропілен+хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | холдер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | тріскачка |
| Квадрат | 3/8″ |
| Механізм | 45 зубців |
Тріскачка 1/2″ 72 зубчика, Alloid (T-1272-TS) Alloid
630 ₴| Вага | 0,598 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | поліпропілен+хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип | тріскачка |
| Квадрат | 1/2″ |
| Механізм | 72 зубці |
Ремкомплект для тріскачки Alloid T-1272-TSN 1/2″ 72 зубці
98 ₴| Вага | 0,144 кг |
|---|---|
| Тип | Ремонтний комплект (ремкомплект) |
| Сумісність | Тріскачки ALLOID 1/2″ 72 зубці (T-1272-TS, T-1272-TSN) |
| Розмір квадрата | 1/2″ (12,7 мм) |
| Кількість зубців механізму | 72 |
| Мінімальний кут перемикання | 5° |
| Матеріал деталей | Хром-ванадієва сталь (Cr-V) |
| Вміст комплекту | Шестерня, стопорні кільця, пружини, кріпильні елементи |
| Країна виробника | Китай |
Набір ключів шестигранних з кулею , вигнутих подовжених . 9 пр. 1,5-10 мм Alloid
185 ₴| Вага | 0,39 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | шестигранный |
| Кількість предметів | 9 предметів |
| Розмір | 1,5-10 мм |
Набір ключів шестиганних, вигнутих подовжених . 9 пр. 1,5-10 мм Alloid
175 ₴| Вага | 0,368 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
| Тип | шестигранный |
Набір інструменту 1/2″ і 1/4″, 6-гранні, 108 предметів Alloid
4 124 ₴| Вага | 7,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | набір універсальний |
| Кількість граней | шестигранні |
| Квадрат | 1/4″ и 1/2″ |
| Кількість предметів | 108 предметів |
Alloid. Набір голівок високих 1/2″ на планці, 10,11,12,13,14,17,19,21,22,24 mm. 11 предм.12гр
795 ₴| Вага | 1,384 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | набір головок |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Розмір головки | 10-24 мм |
| Квадрат | 1/2″ |
| Кількість предметів | 11 предметів |
Універсальний набір головок і ключів 1/4″ & 1/2″, 82 предмети. Alloid
3 589 ₴| Вага | 5,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | набір універсальний |
| Квадрат | 1/4″ и 1/2″ |
| Кількість предметів | 82 предмети |
Універсальний набір інструменту 1/4″ & 1/2″, 108 предметів. (12 гран.) Alloid
3 540 ₴| Вага | 5,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | набір універсальний |
| Кількість граней | дванадцятигранні |
| Квадрат | 1/4″ и 1/2″ |
| Кількість предметів | 108 предметів |
