Показано 581–600 із 601Відсортовано за популярністю
- Alloid. Викрутки, набори викруток
- Alloid. Вимірювальний інструмент
- Alloid. Воротки - подовжувачі
- Alloid. Голівки
- Alloid. Ключі, набори ключів
- Alloid. Набори
- Alloid. Органайзери пластикові
- Alloid. Пневмоінструмент
- Alloid. Різне
- Alloid. Тріскачки
- Alloid. Шарнірно-губцевий інструмент
- Alloid. Шестигранники, набори шестигранників
Інструмент ALLOID
Набір інструментів Alloid НГ-4094П-6 1/2″ та 1/4″, 94 предмети
3 427 ₴| Вага | 5,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Тип | Набір інструментів універсальний |
| Квадрат | 1/4″ та 1/2″ |
| Матеріал | Хром-ванадієва сталь |
| Призначення | Для автослюсарних робіт, для домашнього використання |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Пневмогайковерт 1″, до 4800 Nm, 19,50 кг Alloid
12 259 ₴| Вага | 19,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пневмогайковерт |
| Розмір | 1″ |
| Вага | 19,5 кг |
Пружина на зубило пневматична ЗП-3501 Alloid.
| Торгова марка | Alloid |
|---|---|
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пружина |
Шланг спіральний для пневмоінструменту 5мм*8мм*15м (поліуретан) Alloid
663 ₴| Вага | 0,84 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | шланг |
| Особливість | спіральний для пневмоінструменту |
| Довжина шлангу | 15 м |
Швидкороз'ємне з’єднання з зовнішньою різьбою. 1/4″ Інструмент Alloid
171 ₴| Вага | 0,09 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | з’єднання |
| Розмір | 1/4″ |
| Особливість | з зовнішньою різьбою |
Пневматична шліфмашинка Alloid ПШ-1206 з комплектом шарошок
964 ₴| Вага | 1,042 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | кейс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | шліфмашинка |
| Особливість | з комплектом шарошок |
Набір насадок для пневмозубила Alloid ЗП-3501, 4 шт, хромованадієва сталь
| Вага | 0,4 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Матеріал | метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | пакет |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | набір |
Alloid Pro. Штангенциркуль електронний, 150мм/0,02мм, нержавіюча сталь
899 ₴| Вага | 0,65 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Штатив для лазерного рівня Alloid Pro TA-150S, 42–150 см, 1/4″
648 ₴| Вага | 0,84 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Лазерний рівень 3D Alloid Pro LL-3397, 12 ліній, самонівелювання, акумулятор
3 720 ₴| Вага | 0,618 кг |
|---|---|
| Країна походження | Китай |
Ручні лещата “струбцина” тип -W 10″ (СИ-06061) Alloid
269 ₴| Вага | 0,63 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик+хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | лещата |
| Розмір | 10″ |
Пасатижі діелектричні 180 мм 1000В (CP-140180) Alloid
214 ₴| Вага | 0,333 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик+гума+хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | холдер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | пасатижі |
| Розмір | 180 мм |
Перехідник 3/8″M-1/2″F під вороток Alloid
87 ₴| Вага | 0,042 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8″М-1/2″F |
Перехідник 1/2″M-3/8″F (П-1438) Alloid
43 ₴| Вага | 0,042 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 1/2″, 3/8″ |
Перехідник 3/8″M-1/2″F (П-3814) Alloid
44 ₴| Вага | 0,042 кг |
|---|---|
| Торгова марка | Alloid |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Квадрат | 3/8″-1/2″ |
