20 років на ринку України та десятки тисяч задоволених клієнтів підтверджують якість та надійність товарів ТМ Витол. Купуючи буксирувальний трос ТР-203-2-1, Ви будете готові до будь-яких викликів, які може вам підкинути автомобільне життя.
Як вибрати буксирувальний трос для свого авто?
Максимальне навантаження
Оптимальне навантаження, яке повинен витримувати трос, дорівнює вазі вашого автомобіля, помноженій на півтора. Середні значення для легкових автомобілів становлять 2-4 тонни, для позашляховиків – 4-6 тонн, а для вантажних автомобілів – 5-8 тонн.
Довжина
Рекомендована довжина буксирувального троса становить 4-6 метрів. Короткий трос може призвести до аварії, а занадто довгий є незручним і менше безпечним, особливо в темний час доби.
Тканинні троси для буксирування – це оптимальний варіант, вони займають мало місця і яскраво пофарбовані, що підвищує їх помітність на дорозі.
Надійна фіксація – ваша безпека та захист!
Уявіть: Ви подорожуєте на своєму автомобілі, і раптом виникає несправність далеко від населених пунктів. Не вчасно вимкнута магнітола, фари, застаріла АКБ або тривале перебування при низьких температурах – все це може призвести до швидкого розряджання автомобільного акумулятора. Звісно, такі ситуації не трапляються кожен день, але рано чи пізно майже кожний власник авто зіштовхується з необхідністю буксирування авто. У такій ситуації буксирувальний трос Вітол – найприємніша знахідка у багажнику Вашого автомобіля.
Завдяки хімічним і структурним особливостям поліестеру, з якого виготовлено буксирний трос ТМ Вітол, він має високу міцність, стійкість до зносу, впливу зовнішніх факторів і хімічних сполук. Конструкція гака виготовлена з цільнометалевого сплаву, що також гарантує стійкість до зносу. Фіксуючі деталі якісно підганяються одна до одної: зазору немає.
ТМ Вітол гарантує, що кожний товар виготовлений з високоякісних матеріалів і відповідає технічним вимогам. Придбавши буксирувальний трос, Ви отримуєте впевненість у своєму виборі, підтверджену премією “Вибір споживача” і європейською якістю, а також 6 місяців гарантії.
Сумніваєтеся, що обрали свій товар правильно? Зверніться до консультанта нашого інтернет-магазину. Він зможе рекомендувати товар, який точно підійде Вам.
Головна » Магазин » Автоаксесуари » Оснащення автомобіліста » Троси буксирувальні » Трос буксирувальний ST205 C/ТР-203-2-1 2т стрічка 46мм х 4,5м жовтий/гак/блістер
Трос буксирувальний ST205 C/ТР-203-2-1 2т стрічка 46мм х 4,5м жовтий/гак/блістер
159 ₴
Немає в наявності
Немає в наявності
-
Відправка в день замовлення:
до 13:00 (Пн–Пт), до 12:00 (Сб); - Доставку та комісію за накладений платіж оплачує отримувач;
-
Зберігання: 7/3 дні (відділення/поштомат);
Мінімальна сума замовлення — 200 грн.
-
Відділення Нової пошти
від 90 грн
1-3 Дні
-
Поштомат Нової пошти
від 80 грн
1-3 Дні
-
Кур'єр Нова пошта
За тарифами перевізника
2-3 Дні
Вартість доставки автоматично розраховується та відображається під час оформлення замовлення.
🛡️ Гарантії покупки
✔ Оплата при отриманні — без передоплати
✔ Офіційна гарантія виробника
✔ Обмін та повернення 14 днів
✔ Відправка Новою поштою
Опис товару
Характеристики
| Вага | 0,5 кг |
|---|---|
| Максимально допустиме навантаження, Т | 2 |
| Торгова марка | VITOL |
| Довжина, м | 4,5 |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | блістер |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал троса | поліестер |
| Ширина, см | 4,6 |
| Колір | жовтий |
| Тип кріплення | гак-гак |
Відгуки та запитання
Оцінено в 0 з 5
0 відгуків
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Трос буксирувальний ST205 C/ТР-203-2-1 2т стрічка 46мм х 4,5м жовтий/гак/блістер” Скасувати відповідь
Також вас можуть зацікавити
Трос буксирувальний ТР-250-3-1 3т стрічка 46мм х 5м помаранч/гак/в кульку
Подивіться ще
Power Bank Borofone BJ80B 30000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
989 ₴
| Вага | 0,605 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 30 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вхідний струм | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 146 x 69 x 40 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ80C 50000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
1 449 ₴
| Вага | 0,965 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 70 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66B 60000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 359 ₴
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 60 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна сила струму | 3 А |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 78 x 68 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ85 100000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 999 ₴
| Вага | 2,1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 100 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Стандартна; |
| Роз'єм на вхід | Lightning, Type-C, microUSB |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В; 9 В; |
| Вихідна сила струму | 2.4 А; 4 А; 4.5 А; |
| Кількість виходів | 5 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Неправильного використання роз’ємів; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Вогнестійкий PC+ABS |
| Час заряджання від мережі | 12-16 годин (орієнтовно) |
| Розміри, мм | 151 x 132 x 66 |
| Вага пристрою, г | 1950 |
| Комплектація | Повербанк, Кабель, Упаковка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66A 50000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 079 ₴
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Huawei Fast Charge (FCP); Huawei Super Charge (SCP); USB Power Delivery 2.0; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 77 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Фірмова упаковка |
| Країна виробник | Китай |
Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.