Універсальний автомобільний магнітний тримач від VOIN чудово підійде для вашого смартфона та невеликого планшета. Аксесуар кріпиться на вентиляційну решітку автомобіля. Тримач оснащений поворотним механізмом, що дозволяє повертати телефон на 360 градусів, переводити його в горизонтальне або вертикальне положення, забезпечуючи максимальну зручність.
Під час їзди вам не доведеться тримати пристрій у руках для виконання необхідних операцій. Аксесуар забезпечує зручний доступ до потрібних функцій у дорозі – користуйтесь навігатором або приймайте виклик на вашому телефоні однією рукою.
В місці установки тримач має гумову накладку, що захистить дефлектор авто від подряпин.

Ваш телефон буде триматись навіть під час різких поворотів та їзді по вибоїстих дорогах.
Дві магнітні пластини, що входять у комплект, можна приклеїти на смартфон, планшет або GPS-навігатор. В тримач вбудовано шість сильних магнітів, які зчеплюються з пластиною на вашому пристрої та міцно його фіксують.
Втілюючи британські стандарти якості у кожному продукті, бренд VOIN понад 10 років забезпечує автомобілістів склоочисниками, компресорами, автохімією та іншими аксесуарами. Ваша безпека та комфорт за кермом для нас на першому місці.
Головна » Магазин » Автоаксесуари » Аксесуари для смартфонів » Тримачі » Тримач мобільного телефону VOIN UHV-5007BK/RD магнітний на дефлектор
Тримач мобільного телефону VOIN UHV-5007BK/RD магнітний на дефлектор
362 ₴
Є в наявності
Є в наявності
-
Відправка в день замовлення:
до 13:00 (Пн–Пт), до 12:00 (Сб); - Доставку та комісію за накладений платіж оплачує отримувач;
-
Зберігання: 7/3 дні (відділення/поштомат);
Мінімальна сума замовлення — 200 грн.
📦 Відправимо сьогодні
Estimated delivery: 1 Червня – 2 Червня
-
Відділення Нової пошти
від 90 грн
1-3 Дні
-
Поштомат Нової пошти
від 80 грн
1-3 Дні
-
Кур'єр Нова пошта
За тарифами перевізника
2-3 Дні
Вартість доставки автоматично розраховується та відображається під час оформлення замовлення.
🛡️ Гарантії покупки
✔ Оплата при отриманні — без передоплати
✔ Офіційна гарантія виробника
✔ Обмін та повернення 14 днів
✔ Відправка Новою поштою
Опис товару
Характеристики
| Вага | 0,128 кг |
|---|---|
| Торгова марка | VOIN |
| Країна походження | Китай |
| Місце установки | на дефлектор |
| Тип кріплення | затискач |
| Тип тримача | магнітний |
| Колір | чорно-червоний |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Гарантія | 1 місяць |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Відгуки та запитання
Оцінено в 0 з 5
0 відгуків
Оцінено в 5 з 5
0
Оцінено в 4 з 5
0
Оцінено в 3 з 5
0
Оцінено в 2 з 5
0
Оцінено в 1 з 5
0
Будьте першим, хто залишив відгук на “Тримач мобільного телефону VOIN UHV-5007BK/RD магнітний на дефлектор” Скасувати відповідь
Також вас можуть зацікавити
Кронштейн для тримача мобільного телефону BHV-3003, кріплення на скотч
Тримач мобільного телефону VOIN UHV-4005, без кронштейна
Тримач телефону VOIN UHV-2686BK магнітний на дефлектор, 360°
Подивіться ще
Power Bank Borofone BJ80B 30000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
989 ₴
| Вага | 0,605 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 30 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вхідний струм | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 146 x 69 x 40 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ80C 50000 mAh 22.5W+PD20W, USB-A×2+USB-C Black
1 449 ₴
| Вага | 0,965 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | Micro-USB; USB Type C; |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідна сила струму | 1.5 А; 2 А; 3 А; |
| Кількість виходів | 4 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Колір | Чорний |
| Захист від | Короткого замикання; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 70 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66B 60000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 359 ₴
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 60 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідна сила струму | 3 А |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 78 x 68 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ85 100000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 999 ₴
| Вага | 2,1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 100 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; Для роутерів; |
| Функції заряджання | Power Delivery; QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 2.1; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Стандартна; |
| Роз'єм на вхід | Lightning, Type-C, microUSB |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Вихідна напруга | 5 В; 9 В; |
| Вихідна сила струму | 2.4 А; 4 А; 4.5 А; |
| Кількість виходів | 5 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Захист від | Зворотного струму; Короткого замикання; Надлишкової напруги на виході; Надлишкової напруги на вході; Неправильного використання роз’ємів; Перегрівання; Перезаряджання; |
| Матеріали корпусу | Вогнестійкий PC+ABS |
| Час заряджання від мережі | 12-16 годин (орієнтовно) |
| Розміри, мм | 151 x 132 x 66 |
| Вага пристрою, г | 1950 |
| Комплектація | Повербанк, Кабель, Упаковка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
Power Bank Borofone BJ66A 50000 mAh 22.5W+PD20W Black з LED-дисплеєм і ліхтариком
2 079 ₴
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Бренд | Borofone |
| Тип пристрою | Повербанк |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність, мАг | 50 000 |
| Призначення | Для телефонів; Для планшетів; Для смарт-годинників та браслетів; |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0; QC швидка зарядка 3.0; Samsung Fast Charge; Huawei Fast Charge (FCP); Huawei Super Charge (SCP); USB Power Delivery 2.0; |
| Роз'єм на вхід | USB Type C |
| Роз'єм на вихід | USB Type A; USB Type C; |
| Максимальна потужність зарядки | 22.5W |
| Кількість виходів | 3 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Вбудований ліхтарик |
| Матеріали корпусу | Пластик |
| Розміри, мм | 147 x 77 x 66 |
| Кабель в комплекті | Type-C – USB |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Фірмова упаковка |
| Країна виробник | Китай |

Відгуки
Очистити фільтриВідгуків немає, поки що.