Показано 181–200 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/1SMD-5050/12v/0.5w/80lm White with lens
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 80 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/24SMD-3014 static/24v/0.5w/320lm White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 320 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів-підсвічування номерного знака |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Габаритна LED-лампа PULSO T10 (T16) COB, 24V, 3W, 72 lm, White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 3 |
| Колір світіння | холодний білий |
| Світловий потік, Lm | 72 |
| Тип лампи | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W16W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп-повторювач поворотів-задній хід |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна/LED T10/1SMD-5050/12v/0.5w/60lm White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 0,5 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 60 |
| Тип лампы | W2.1×9.5d |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритні/LED 1157/BAZ15d/12SMD-2835/9-36v/120/50lm
| Вага | 0,058 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 9-36 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колірна температура, К | 1200 |
| Комплектація | 2 лампи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Тип лампы | BAZ15d |
| Световой поток, Lm | 120/50 |
| Цвет свечения | червоний |
Лампа PULSO/габаритні/LED 1157/BA15s/12SMD-2835/9-36v/550/100lm
| Вага | 0,058 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 9-36 |
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Комплектація | 2 лампи |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Гарантія | 1 рік |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Тип лампы | BAY15d |
| Световой поток, Lm | 550/100 |
| Цвет свечения | білий |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/33SMD-5730/24v/3w/285lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 3 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 285 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/18SMD-5730/24v/2w/180lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 180 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/18SMD-5730/12v/2w/180lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 180 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/33SMD-5730/12v/3w/285lm White
| Вага | 0,003 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 3 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 285 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна/LED 1157/8SMD-3030/12-24v/2w/80lm White
| Вага | 0,013 кг |
|---|---|
| Кількість в упаковці | 10 |
| Потужність, W | 2 |
| Цвет свечения | холодний білий |
| Световой поток, Lm | 80 |
| Тип лампы | BAY15d |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | ZIP-пакет |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | стоп/габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4500 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12-24 |
Протитуманні фари DLAA Jeep Renegade 2015–2018, JP-242, H8, 12 В, 35 Вт, Chrome
Протитуманні фари DLAA CT-2991 для Citroen Berlingo/Peugeot Partner 2019+, H16 12V 19W, з проводкою
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Оригинал права | 9675450980 |
| Оригинал ліва | 9675450980 |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенні лампи PULSO H1 12V 55W +50% X-Treme Vision у пластиковому боксі
| Вага | 0,13 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Колір світіння | нейтральний білий |
| Тип лампи | P14.5s |
| Цоколь лампи | H1 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій/прозорий |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенна лампа PULSO H7 PX26D 24V 70W для фар головного світла
| Вага | 0,078 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Тип лампи | галогенні |
| Цоколь лампи | H7 |
| Потужність, W | 70 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Потужність, Вт | 70 |
| Напруга живлення | 24 |
| Комплектація | 1 лампа |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Галогенна лампа PULSO H4 P45T 12V 60/55W Clear (ближнє/дальнє світло)
| Вага | 0,04 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 60/55 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 60 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампи PULSO/галогенні HB3/9005/P20D 12v65w super white/plastic box
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 65 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P20d |
| Цоколь лампи | HB3(9005) |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло/протитуманне світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 65 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна H4/P43T 12v60/55w+50% X-treme Vision/c/box
| Вага | 0,04 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 60/55 |
| Цвет свечения | нейтральний білий |
| Тип лампы | P43t |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 60 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Галогенні лампи PULSO H7 12V 55W Super White у пластиковому боксі
| Вага | 0,16 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Колір світіння | нейтральний білий |
| Тип лампи | PX26d |
| Цоколь лампи | H7 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | пластиковий бокс |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє/дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | синій |
| Комплектація | 2 лампи |
| Колірна температура, К | 4200 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | галогенні |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/галогенна H4/P43T 12v60/55w clear/c/box
| Вага | 0,04 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 60/55 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | P43t |
| Цоколь лампи | H4 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | ближнє і дальнє світло |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3300 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | галогенні |
| Потужність, Вт | 60 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |

