Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 30
Показано 581–600 із 618Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель LADA/2110-14/LD-519 L2-W/Y/12-24V/40W/4LED-3000K/6000K
1 392 ₴
| Вага | 0,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 12-24 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність, Вт | 40 |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Лінза у фарі | так |
| Тип променю | розсіюючий |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Колір скла | прозорий |
| Цоколь лампи | LED |
| Гарантія | 6 місяців |
Фари дод. модель LADA/2110-14/LD-519 L1-W/12-24V/40W/4LED-6000K
1 235 ₴
| Вага | 0,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | PULSO |
| Напруга живлення | 12-24 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність, Вт | 40 |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Лінза у фарі | так |
| Тип променю | розсіюючий |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Колір скла | прозорий |
| Цоколь лампи | LED |
| Гарантія | 6 місяців |
Фари дод. модель KIA Cerato/2007-09/KA-274/881-12V27W
2 038 ₴
| Вага | 1,4 кг |
|---|---|
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Потужність, W | 27 |
| Оригинал права | 922022F100 |
| Оригинал ліва | 922012F100 |
| Цоколь лампи | H27W/2(881)-12V-27W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні LED фари KA-944-LED для Kia Sorento 2016–2018 U.S Type з DRL, 12V, проводка
| Вага | 2,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Артикул | KA-944-LED-WO |
| Серія / модель | KA-944-LED (U.S. TYPE) |
| Тип | Додаткові LED фари / DRL |
| Функція | DRL (денні ходові вогні) |
| Тип освітлення | LED (світлодіоди) |
| Сумісність | KIA Sorento 2016–2018 (UM; S-Type) |
| Напруга | 12V |
| Колір світла | Білий (LED DRL) |
| Дизайн | U.S. TYPE (американська стилістика) |
| Комплектність | 2 фари (ліва + права) + проводка + кріплення |
| Монтаж | У штатні посадочні місця без свердління |
| Підключення | Plug & play (штатні роз’єми) |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |

