Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 31
Показано 601–618 із 618Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель Hyundai Venue/2019-/HY-2501L/LED-12V4W+DRL-3W/FOG+DRL/ел.проводка
Протитуманні фари DLAA Honda Civic 2013–2015, H11, 12 В, 55 Вт, з електропроводкою
Фари дод. модель Ford Focus Sedan 2009-11/FD-353/H11-12V55W/eл.проводка
1 860 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Накладка на допфару права | 1528560 |
| Накладка на допфару ліва | 1528561 |
| FPS права | FP 5608 H0-E |
| FPS ліва | FP 5608 H0-E |
| Оригинал права | 1209177 |
| Оригинал ліва | 1209177 |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | DLAA |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари FD-805 Ford Fusion 2017–2018, H11, 12 В, 55 Вт, з електропроводкою
4 075 ₴
| Вага | 2,6 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Накладка на допфару права | FP 2820 918 |
| Накладка на допфару ліва | FP 2820 917 |
| FPS права | FP 2820 H0-P |
| FPS ліва | FP 2820 H0-P |
| Оригинал права | 4F9Z-15200-AA /1859912 |
| Оригинал ліва | 4F9Z-15200-AA /1859912 |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Світлодіодні протитуманні фари FD-915L Ford Fusion 2017–2018, 12 В, 9 Вт, з електропроводкою
5 574 ₴
| Вага | 2,75 кг |
|---|---|
| Додаткова комплектація | провода питания |
| FPS права | FP 2825 H4-P |
| FPS ліва | FP 2825 H3-P |
| Оригинал права | HS7Z15200G |
| Оригинал ліва | HS7Z15201G |
| Цоколь лампи | LED |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманна фара DLAA Daewoo Lanos 2002, права, H3, 12 В, 55 Вт, рифлене скло
589 ₴
| Вага | 0,368 кг |
|---|---|
| Комплектація | 1 фара |
| FPS права | FP 1106 H2-P |
| Оригинал права | 96557887 |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Форма корпусу | овальна |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Daewoo/Lanos/2002/DW-037LED-W/50W-5LED
2 045 ₴
| Вага | 1,125 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| FPS права | FP 1106 H2-P |
| FPS ліва | FP 1106 H1-P |
| Оригинал права | 96557887 |
| Оригинал ліва | 96557886 |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | діодні |
| Матеріал корпуса | алюмінієвий сплав |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |

