Показано 2301–2320 із 2691Відсортовано за популярністю
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Автоаксесуари
Лампа габаритна B8.4d 1.2 Вт 12 В прозора PULSO
| Вага | 0,018 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 1,2 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | B8.4d |
| Цоколь лампи | B8,4d |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | освітлення панелі приладів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | лампа розжарювання |
| Потужність, Вт | 1,2 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Габаритна лампа PULSO B8.5d, 12V, 1,2W, Clear
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 1,2 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | B8.5d |
| Цоколь лампи | B8,5d |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | освітлення панелі приладів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 1,2 |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна T10/W2.1×9.5d/W5W 12В/5Вт clear
| Вага | 0,018 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | W5W |
| Цоколь лампи | T10(W5W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 1000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BA15s/R5W 24В 5Вт clear/1 конт
| Вага | 0,05 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 5 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 24 |
Габаритна лампа PULSO S25 (BA15s, P21W), 24V, 21W, Clear, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна T20/W3x16d/W21W 12В/21Вт clear/1 конт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | W3x16d |
| Цоколь лампи | T20(W21W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BAU15s/P21W 12В/21Вт clear/поворот/1 конт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | BAU15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Габаритна лампа PULSO T15 (W16W, W2.1×9.5d), 12V, 16W, Clear, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 16 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Цоколь лампи | T10(W16W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 16 |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BA15s/P21Вт 12В 21Вт clear/1 конт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | BA15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Функціональне призначення | габаритні вогні / стоп сигнал |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа габаритно-стопова PULSO LP-25152 S25 (BAY15d), 12 В, P21/5W, прозора, 2 контакти
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Функціональне призначення | стоп-сигнали |
| Колір світіння | теплий білий |
| Цоколь лампи | S25/1157/P21/5W |
| Потужність, W | 21/5 |
| Тип лампи | BAY15d |
| Режим роботи | стоп-габарит |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип | лампа розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Комплектація | 1 лампа |
| Пакування | коробка |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Напруга живлення | 12 |
| Торгова марка | PULSO |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Сигнальна лампа PULSO S25 (BAU15s, P21W), 24V, 21W, Clear, поворот, 1 контакт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21 |
| Колір світіння | теплий білий |
| Тип лампи | BAU15s |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит-повторювач поворотів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 24 |
| Тип ламп | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Напруга живлення | 24 |
Лампа PULSO/габаритна S25/BA15s/R10W 12В 10Вт clear/1 конт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 10 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | R10W |
| Цоколь лампи | S25/1156/P21W |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 10 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Лампа PULSO/габаритна T20/W3x16q/W21/5W 12В/21/5Вт clear/2 конт
| Вага | 0,112 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 21/5 |
| Цвет свечения | теплий білий |
| Тип лампы | W3x16d |
| Цоколь лампи | T20(W21/5W) |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | PULSO |
| Режим роботи | габарит |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Колір скла | прозорий |
| Комплектація | 1 лампа |
| Колірна температура, К | 3000 |
| Номінальна напруга,В | 12 |
| Тип лампи | лампи розжарювання |
| Потужність, Вт | 21 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA VW-0189 для VW Jetta 2018+, H11 12V 55W, з проводкою
Протитуманні фари VW Polo 6 2017–2021, 3в1 FOG+DRL+TURN, H8 12В 35Вт, LED 6Вт, з електропроводкою
Протитуманні фари VW Polo 5 2014–2017, H8, 12В 35Вт, з електропроводкою
Фари-стоп Toyota L/C 100 98-04 LED/Crystal (4 шт.)
Фари дод. модель Toyota Prado FJ150 2020-/TY-1046A/H11-12V55W/eл.проводка
| Вага | 1,75 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |