Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 117
Показано 2321–2340 із 2691Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Фари додаткові LED DRL DLAA TY-712L для Toyota Corolla 2017–2019 U.S. Type
2 615 ₴
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип джерела світла DRL | LED |
| Потужність DRL | 3W |
| Напруга | 12V DC |
| FPS права | FP7064H2T |
| FPS ліва | FP7064H1T |
| Колір світіння DRL | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик ABS |
| Матеріал розсіювача | Прозоре акрилове скло / полікарбонат |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель Toyota Cars 2019-/TY0977/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Avalon 2019-/TY1940-LED-12V2W/2W/DRL+TURN/ел.проводка
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000/3000 |
| Тип оптики | дневные ходовые огни/повторитель поворотов |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Режим роботи | денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 4 |
Фари дод. модель Toyota Cars/TY8032-LED/FOG-12V9W900Lm+DRL-12V2W200Lm/FOG+DRL/eл.проводка
Фари дод. модель Toyota Highlander 2019-/TY-2393/H16-12V19W/eл.проводка
2 107 ₴
| Вага | 1,9 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H16-12V-19W |
| Потужність, W | 19 |
Фари дод. модель Toyota Corolla 2016-18/TY-577L1-A/H11-12V55W+DRL-3W/3W/FOG+DRL+TURN/eл.проводка
4 019 ₴
| Вага | 2,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200/6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні/діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W+LED-12V3W+3W |
| Потужність, W | 55 |