Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 120
Показано 2381–2400 із 2691Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Фари дод. модель Mazda CX-3 2015-/MZ-773BL/LED-10W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Додаткові LED-фари DLAA MZ-992LL для Mazda CX-5 2018+ FOG+DRL 12V 10W
7 706 ₴
| Вага | 1,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM | Left – B63B-51-690A; Right – B63B-51-680A |
| Тип оптики | Протитуманні / ДХО |
| Вид оптики | Діодні |
| Сумісність | Mazda CX-5 (2018 – теперішній час) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Лінза у фарі | Так |
| Тип променю | Розсіюючий |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Цоколь лампи | LED-модуль (вбудований) |
| Потужність, W | 10 |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Коробка |
| Країна виробник | Китай |
Додаткові LED фари MZ-173LL для Mazda 3 2016–2019 FOG+DRL 12V 8/7W з проводкою
| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |