Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 121
Показано 2401–2420 із 2691Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-421/H11-12V55W
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-2321/H3-12V55W
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | кругла |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA KA-854E для KIA Rio 2017–2020, HB4 12V 55W з проводкою
| Вага | 2,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM права | 92202H9100 |
| Тип оптики | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| Сумісність | KIA Rio IV (YB/FB) 2017–2020 |
| Тип лампи | HB4(9006)-12V-55W |
| Цоколь | P22d |
| Напруга живлення | 12V |
| Потужність, W | 55 |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель KIA Sportage/KX5/2016-18/KA-166-LED-2/DRL+Повороти/ел.проводка
Фари дод. модель KIA Cerato/2012-15/KA-598B/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571/H8-12V35W/ел.проводка
Протитуманні фари HY-703 для Hyundai Sonata 2014–2017, 881 12V 27W, з проводкою
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571-LED/DRL+Повороти/ел.проводка
Протитуманні фари Hyundai Accent 2017–2020 HY-372 HB4 (9006) 12V 55W з електропроводкою