Головна » Магазин » Автоаксесуари » Сторінка 118
Показано 2341–2360 із 2691Відсортовано за популярністю
Фільтрувати за ціною
Категорії товарів
Бренд
- 3R 4
- 3М 56
- AG 1
- AL KHATEEB 3
ALLOIDALLOID 89- ALLOID BUILDING TOOLS 97
- ALLOID PRO 17
- AREON 302
- AVTOMAX 2
- BAT GALAXY 5
DLAADLAA 178- DR.MARCUS 37
ELEPHANTELEPHANT 5- GMP 3
HICHIC 207- IRON HAND 11
- LF BROS 7
- MAXSHINE 11
- MITCHELL 1
- NAUTILUS 1
- NO BRAND 145
PULSOPULSO 305- SGCB 4
T-MAXT-MAX 109- TASOTTI 36
- TOM PAR 3
VITOLVITOL 718
VOINVOIN 243- ZHME 9
ШТУРМОВИКШТУРМОВИК 82
Статус товару
Автоаксесуари
Фари дод. модель Toyota Corolla SD 2018-/TY-9377L-1/H8-12V35W+DRL-6W/6W/FOG+DRL+TURN/ел.проводка
4 990 ₴
| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200/6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні/діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H8-12V-35W+LED-12V6W+6W |
| Потужність, W | 35 |
Фари дод. модель Toyota Auris Hybrid 2016-18/TY894A/H11-12V55W/eл.проводка
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари дод. модель Toyota Corolla 2004-07/TY-052/9006-12V55W/ел.проводка
Фари дод. модель Toyota Corolla SD 2018-/TY-9377-L2Led-1/LED-12V6W6W/Hакладки/DRL+TURN/ел.проводка
3 604 ₴
| Вага | 1,7 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3000/6000 |
| Тип оптики | ДХВ/повторювач поворотів |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 накладки, провід живлення |
| Режим роботи | денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 12 |
Фари дод. модель Toyota Prado FJ150 2017-20/TY-946A/H11-12V55W/ел.проводка
2 287 ₴
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Колір скла | прозорий |
| Потужність, W | 55 |
| Цоколь лампи | H11 |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Потужність, Вт | 55 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Toyota LC FJ200 2008-12/TY-968L/LED-12V4W/4W/DRL+TURN/eл.проводка
2 218 ₴
| Вага | 1,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3000/6000 |
| Тип оптики | ДХВ/повторювач поворотів |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Фари дод. модель Toyota Prado FJ120 2003-09/TY-085E/H3-12V55W+LED-2W/FOG+DRL/ел.проводка