Показано 421–436 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель Chevrolet Aveo Hatchback/2008-12/CV-527/H3-12V55W/ел.проводка
| Вага | 1,95 кг |
|---|---|
| Додаткова комплектація | провода питания |
| FPS права | FP1710H4P |
| FPS ліва | FP1710H3P |
| Оригинал права | 96650793 |
| Оригинал ліва | 96650792 |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Chevrolet Aveo Sedan II/2006-12/CV-304L/9006-12V51W+LED-2W/FOG+DRL/eл.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Комплектація | 2 фари |
| Цоколь лампи | HB4(9006)-12V-51W+LED-12V2W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | прротивотуманые /дневные ходовые огни |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Chevrolet Aveo Hatchback/2002-08/CV-247/H3-12V55W/ел.проводка
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Додаткова комплектація | провода питания |
| FPS права | FP1703H4E |
| FPS ліва | FP1703H3P |
| Оригинал права | 96540154 |
| Оригинал ліва | 96540153 |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA Chevrolet Lacetti / Optra 2004–2013, H27 (880), 12 В, 27 Вт
| Вага | 1,25 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| FPS права | FP1704H2P |
| FPS ліва | FP1704H1P |
| Оригинал права | 96551094 |
| Оригинал ліва | 96551093 |
| Цоколь лампи | H27W/1(880)-12V-27W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG013 сталеве з регульованим діаметром
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG02 універсальне
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D116
Кріплення для фар робочого світла PULSO PL-WG01, універсальне
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D117 (Hyundai/Kia/Volkswagen)
Адаптер-перехідник для LED/HID ламп H7 PULSO PL-D118 (Opel/Honda/Mazda)

