Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 19
Показано 361–380 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель Mazda CX-3 2015-/MZ-773BL/LED-10W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Додаткові LED-фари DLAA MZ-992LL для Mazda CX-5 2018+ FOG+DRL 12V 10W
7 706 ₴
| Вага | 1,8 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM | Left – B63B-51-690A; Right – B63B-51-680A |
| Тип оптики | Протитуманні / ДХО |
| Вид оптики | Діодні |
| Сумісність | Mazda CX-5 (2018 – теперішній час) |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Лінза у фарі | Так |
| Тип променю | Розсіюючий |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Цоколь лампи | LED-модуль (вбудований) |
| Потужність, W | 10 |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | Коробка |
| Країна виробник | Китай |
Додаткові LED фари MZ-173LL для Mazda 3 2016–2019 FOG+DRL 12V 8/7W з проводкою
| Вага | 1,85 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Колірна температура, К | 6000 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | діодні |
| Комплектація | 2 фари |
| Режим роботи | протитуманне cвітло-денні ходові вогні-повторювач поворотів |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Потужність, W | 10 |
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-421/H11-12V55W
Фари дод. модель LADA/Priora 2170-72/LD-2321/H3-12V55W
| Вага | 1 кг |
|---|---|
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Цоколь лампи | H3-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Форма корпусу | кругла |
| Торгова марка | DLAA |
| Вид оптики | галогенні |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Тип променю | розсіюючий |
| Лінза у фарі | так |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3 200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Протитуманні фари DLAA KA-854E для KIA Rio 2017–2020, HB4 12V 55W з проводкою
| Вага | 2,2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| OEM права | 92202H9100 |
| Тип оптики | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| Сумісність | KIA Rio IV (YB/FB) 2017–2020 |
| Тип лампи | HB4(9006)-12V-55W |
| Цоколь | P22d |
| Напруга живлення | 12V |
| Потужність, W | 55 |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
Фари дод. модель KIA Sportage/KX5/2016-18/KA-166-LED-2/DRL+Повороти/ел.проводка

