Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 18
Показано 341–360 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель Nissan Tiida 2004-08/NS-073/H11-12V55W/ел.проводка
1 715 ₴
| Вага | 1,47 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Потужність, W | 55 |
| Накладка на допфару права | 62256-ED200 |
| Накладка на допфару ліва | 62257-ED200 |
| Оригинал права | 26150-8990B |
| Оригинал ліва | 26150-8990B |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | DLAA |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Форма корпусу | кругла |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Nissan Micra 2013-16/NS-607/H11-12V55W/ел.проводка
2 173 ₴
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари дод. модель Nissan Juke 2012-14/NS-112/H11-12V55W/eл.проводка
2 173 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Гарантія | 6 місяців |
| Пакування | коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь лампи | H11-12V-55W |
| Потужність, W | 55 |
Фари дод.модель Nissan Versa Note 2018-/NS-961/H8-12V35W/eл.проводка
Протитуманні фари DLAA NS-730 для Nissan X-Trail/Rogue 2014–2016, H11 12V 55W з проводкою
2 573 ₴
| Вага | 1,5 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Тип | Галогенні протитуманні фари (ПТФ) |
| OEM права | 26150-8994A |
| Сумісність | Nissan X-Trail T32 2014–2016, Nissan Rogue 2014–2016 |
| Тип лампи | H11 |
| Напруга | 12V |
| Потужність | 55W |
| Матеріал корпусу | Інжекційний пластик |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Комплектація | 2 фари + електропроводка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |

