Головна » Магазин » Автоаксесуари » Автосвітло » Сторінка 20
Показано 381–400 із 436Відсортовано за популярністю
Автосвітло
Фари дод. модель KIA Cerato/2012-15/KA-598B/H8-12V35W/ел.проводка
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571/H8-12V35W/ел.проводка
Протитуманні фари HY-703 для Hyundai Sonata 2014–2017, 881 12V 27W, з проводкою
Фари дод. модель Hyundai IX25/CRETA/2017-/HY-9571-LED/DRL+Повороти/ел.проводка
Протитуманні фари Hyundai Accent 2017–2020 HY-372 HB4 (9006) 12V 55W з електропроводкою
Протитуманні світлодіодні фари Honda Accord 2017–, HD-916L, 12 В, 7 Вт, з електропроводкою
4 428 ₴
| Вага | 3,1 кг |
|---|---|
| Гарантія | 6 місяців |
| Накладка на допфару права | 71102TVAA10 |
| Накладка на допфару ліва | 71107TVAA10 |
| FPS права | FP3040914 |
| FPS ліва | FP3040913 |
| Оригинал права | 33900-TVA-A01 |
| Оригинал ліва | 33950-TVA-A01 |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Торгова марка | DLAA |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Додаткова комплектація | проводка питания с кнопкой вкл/выкл. |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари |
| Вид оптики | діодні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Honda CR-V/2010-11/HD-456E/H11-12V55W/ел.проводка
2 520 ₴
| Вага | 1,6 кг |
|---|---|
| Торгова марка | DLAA |
| Напруга живлення | 12 |
| Країна походження | Китай |
| Потужність, Вт | 55 |
| Тип оптики | протитуманні |
| Вид оптики | галогенні |
| Комплектація | 2 фари |
| Колір скла | прозорий |
| Цоколь лампи | H11 |
| Додаткова комплектація | провода питания |
| Гарантія | 6 місяців |
| Країна виробник | Китай |
| Оригинал ліва | 33950-SWA-J11 |
| Оригинал права | 33900-SWA-J11 |
Фари дод. модель Honda CR-V/2019-/HD-2093L/U.S TYPE/LED-12V5W/ел.проводка
4 075 ₴
| Вага | 2,2 кг |
|---|---|
| Форма корпусу | прямокутна |
| Оригинал права | 33900-TLA-A01 |
| Оригинал ліва | 33950-TLA-A01 |
| Цоколь лампи | LED-12V |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Торгова марка | DLAA |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | діодні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 6 000 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |
Фари дод. модель Honda CR-V/2019-/HD-2093/U.S TYPE/H8-12V35W/ел.проводка
| Вага | 2 кг |
|---|---|
| Режим роботи | протитуманне cвітло |
| Потужність, W | 35 |
| Оригинал права | 33900-TLA-A01 |
| Оригинал ліва | 33950-TLA-A01 |
| Цоколь лампи | H8-12V-35W |
| Країна виробник | Китай |
| Пакування | коробка |
| Гарантія | 6 місяців |
| Торгова марка | DLAA |
| Форма корпусу | прямокутна |
| Комплектація | 2 фари, провід живлення з кнопкою увімк/вимк. |
| Вид оптики | галогенні |
| Тип променю | розсіюючий |
| Тип оптики | протитуманні |
| Колірна температура, К | 3200 |
| Країна походження | Китай |
| Напруга живлення | 12 |

